گوهر ناب
خانه / بارخونه فیروزه / برترین صادرکننده بارخونه فیروزه نیشابور

برترین صادرکننده بارخونه فیروزه نیشابور

امروزه سنگ بارخونه فیروزه نیشابور خیلی پر طرفدار شده است، مخصوصا برای خانم هایی که اهل زیورآلات هستند. سنگ فیروزه آبی خیلی گران بها و با ارزش می باشد. این سنگ ارزشمند، بیشتر در سطح زمین در نواحی آتشفشان یافت می شود. این سنگ هنگامی محکم و سخت می شود که خشک گردد. همچنین بر سه اساس می توان سنگ فیروزه را دسته‌بندی کرد، رنگ، اندازه و معدن.

برترین صادرکننده بارخونه <a href=فیروزه نیشابور” class=”img-responsive aligncenter”>

همه چیز درباره کاربرد سنگ فیروزه

همه چیز درباره کاربرد سنگ فیروزه

از دیر باز انسان ها به قدرت شفا بخشی و درمانی این سنگ معدنی با ارزش و کانی زنده پی بردند. البته این سنگ تا موقعی دارای ارزش درمانی است که زنده باشد. سنگ فیروزه زنده اغلب به رنگ آبی روشن و یا سبز روشن هستند، که اگر با دقت در آن ها نگاه کنید و متوجه شوید که کمی تغییر رنگ داده و تیره شده است، در این صورت دیگر زنده به شمار نمی آید.

سنگ بارخونه فیروزه درجه یک زنده از ادغام دو نوع ماده ی معدنی به نام مس و آهن به وجود می آید. مواردی که مانع مرده شدن سنگ فیروزه می شود این است که از مواد شیمیایی، مواد آرایشی مثل عطر و ادکلن، روغن ها، آب داغ و همچنین نور مستقیم خورشید دور باشد.

از مزایای سنگ فیروزه اصل می توان برای افسردگی، دردهای ریوی و گلو درد، تقویت چشم و… اشاره کرد، البته باز هم ذکر می کنم که باید حتما این سنگ زنده باشد تا این مزیت ها را داشته باشد.

همچنین در روایات اسلامی از سنگ فیروزه برای استجابت دعا، داشتن فرزند صالح، رفع فقر، پیروزی و … یاد شده و بسیار توصیه به داشتنش شده است.

پخش انواع بارخونه فیروزه نیشابور

پخش انواع بارخونه فیروزه نیشابور

در قیمت و توزیع سنگ فیروزه اصل نیشابور، به رنگ ، وزن ، اصالت و سطح صیقلی آن و نحوه برش و تراش این محصول بسیار اهمیت می دهند. همچنین قیمت صادرات این سنگ های زینتی امروزه به دلیل تورم و نوسان بیش از حد قیمت دلار در بازار جهانی، یکسان نیست .

برای تهیه این سنگ گران بها، می توان به دو روش اقدام کرد، خرید حضوری از طلا و جواهر فروشی ها، مخصوصا از نیشابور و نیز بازار های مشهد که هم به صورت عمده و هم جزئی می فروشند ، همچنین به صورت غیر حضوری و یا اینترنتی از سایت‌های مطمئن.

این سایت های موجود در فضای اینترنتی، مانند تلگرام یا اینستاگرام و… با نشان دادن عکس هایی از کالای مورد نظر، از همه جهات و جوانب، اعتماد مشتری را جلب و به رضایت  تبدیل می کنند.

 فروش بارخونه فیروزه سبز این روزها به دلیل نوسان قیمت ها در بازار، همچنین تورم افزایشی روزانه، قیمت این محصول دقیق معلوم و قابل پیش بینی نیست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید بوژآبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159341209
پست الکترونیکی: buzhabadi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع انواع بارخونه فیروزه نیشابوری اصلی

فیروزه نیشابور به عنوان یک سنگ قیمتی و با ارزش کاربردهای فراوانی در ساخت انواع …

دیدگاهتان را بنویسید