گوهر ناب
خانه / بارخانه فیروزه / نمایندگی فروش بارخانه فیروزه درشت

نمایندگی فروش بارخانه فیروزه درشت

نمایندگی فروش بارخانه فیروزه درشت، بهترین و مرغوب ترین محصول را بر اساس کیفیت عالی و در رنگ بندی های مختلف و همچنین، در انواع متنوعی، به طور عمده در اختیار مشتریان و خریداران قرار می دهد. یکی از مواردی که برای نمایندگی فروش بسیار اهمیت دارد، این است که محصول را با کیفیت مناسب و عالی عرضه کند، تا موجبات جلب رضایت مشتریان و بالا رفتن میزان فروش جهت دست یابی به جایگاهی بالا در بازار های داخلی و خارجی را فراهم آورد. 

نمایندگی فروش بارخانه فیروزه درشت

درباره فیروزه کوبی چه می دانید؟

درباره فیروزه کوبی چه می دانید؟ هنر فیروزه کوبی، یکی از هنر های صنایع دستی ایران است، که از گذشته ای نه چندان دور، از شهر نیشابور مشهد آغاز شده است و امروزه، محصولات تولیدی آن، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. فیروزه هایی که جهت فیروزه کوبی و ساخت محصولات مختلف استفاده می شود، فیروزه نیشابور است، که از کیفیتی عالی بهره می برد و دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است. جهت فیروزه کوبی، در ابتدا، سنگ های فیروزه، که دارای مقداری نا خالصی و خاک هستند، مورد شست و شو قرار می گیرد. 

در مرحله بعد،  محصول مورد نظر توسط فیروز کوب طراحی و ساخته می گردد و برای انجام مراحل زر گری و خم کاری، به دست خم کار داده می شود. خم کار با استفاده از دستگاه و تجهیزات مخصوصی، فرو رفتگی ها و برآمدگی هایی را ایجاد می کند، تا زمینه های فیروز کوبی مهیا و فراهم گردد. هنرمند فیروز کوب، قطعات و تکه سنگ فیروزه را پس از شست و شو غربال، با ظرافت و دقتی بالا به روی شی مورد نظر می چسباند. 

عمل چسباندن فیروزه ها بر روی محصول، به وسیله ای نوعی چسب مخصوص و با حرارت زیاد که لاک نام دارد، انجام می گیرد. مرحله آخر، که مرحله تراش و پرداخت نهایی است، ضایعات و مواد اضافی حاصل از لاک را صیقل می دهند، که این کار توسط وسیله ای خاص، به اسم تیغه الماسه صورت می پذیرد و برای پرداخت نهایی، کلیه سطوح سنباده زده می شود. برای قابل شست و شوی محصول به دست آمده، لایه ای از پلی استر را بر روی می کشند. تمامی مراحل ذکر شده، با حساسیت و ظرافت خاصی توسط استادکار انجام می گردد. 

مزایا خرید عمده بارخانه فیروزه درشت

مزایا خرید عمده بارخانه فیروزه درشت خرید بارخانه فیروزه درشت، از جمله بارخانه فیروزه اصل و بارخانه فیروزه درجه یک، به صورت عمده، دارای مزیت های ویژه و زیادی است. یکی از فواید تهیه محصول به صورت وسیع و عمده، این است که خریدار، مبلغ به مراتب کمتری را می پردازد و از نظر اقتصادی، بسیار با صرفه تر است. از طرفی، فروشنده عمده این محصول، بارخانه فیروزه را با کیفیتی عالی و با ضمانت های لازم، به دست مصرف کننده و فیروز کوب می رساند. قیمت بارخانه فیروزه، به عواملی، از قبیل اصل بودن آن، اندازه و  میزان درشتی آن و نحوه خرید آن بستگی دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید بوژآبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159341209
پست الکترونیکی: buzhabadi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش انواع سنگ خام فیروزه

صادرات انواع بارخانه فیروزه نیشابور به عراق

فیروزه جز سنگ های قیمتی و با ارزش بوده که در بازارهای داخلی و خارجی …

دیدگاهتان را بنویسید